• Tel: +90 (541) 553 09 18
  • E-mail: izin@izinci.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-17:00

Hizmetlerimiz

Çalışma İzni

Çalışma izinleri, ülkemizde çalışmak isteyen yabancı uyruklu personeller adına çalışacakları işverenlikler tarafından Ankara’da bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına İzin Başvurusu için işverenlerin taşıyacakları kriterler ve istihdam edilecek personelin ülkemizde kolaylıkla temin edilemeyecek mesleklerden olması başvurunun sonuçlanmasında önem arz etmektedir.

Devamını Okuyun

İkamet İzni

Türkiye’de vize veya vize muafiyetinin yabancılara tanıdığı süreden daha fazla kalmak isteyenlerin ikamet izni almaları kanunen şarttır. Tecrübeli kadromuz ile birlikte ikamet izin başvurularınızda size en hızlı ve güvenilir hizmeti Ankara’da sunmak için yanınızdayız.

Devamını Okuyun

Montaj Vizesi

Türkiye’ye yurt dışından ithal edilen makine ve teçhizatın montajı, bakımı, onarımı, kullanımına ilişkin eğitiminin verilmesi amaçlarıyla Türkiye’ye giriş tarihinden itibaren bir yıl içinde toplam üç ayı geçmemek ve bu durumu ibraz edeceği belgeler ile yabancıya montaj vizesi verilir. Bu vizeyi alan yabancılar çalışma vizesinden muaftır. Muafiyet süreleri uzatılamaz. Muafiyet sürelerinden daha fazla çalışılacak olunması durumunda çalışma izni alınması zorunludur.

Devamını Okuyun

Türkiye’de Şirket Kuruluşu

Ülkemizde ticari faaliyetlerde bulunmak için yabancı şirket kuruluşu ve şube kuruluşu yapılması gerekmektedir. Ticari olmayan pazar araştırması amacıyla irtibat büroları kurulabilmektedir. Bu seçeneklerden hangisinin tercih edilecek olması kuruluş amacı ile bağlantılı olarak verilmesi gerekmektedir. Bu süreçte bütün idari süreçleri İZİNCİ Danışmanlık sizler için titizlikle takip eder.

Devamını Okuyun