• Tel: +90 (541) 553 09 18
  • E-mail: izin@izinci.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-17:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya sınırları günümüzde ilerleyen teknoloji ve ulaşım imkanlarının artması ile daha da şeffaf bir hale gelmiştir. Ülkeler arasında, işçilerin kendi ülkeleri haricindeki ülkelerde çalışmak istemeleri veya işverenlerin yabancı ülkelerden yabancı personel istihdam etmek istemeleri oldukça yaygındır.
İzinci Danışmanlık, global işgücü mobilitesinin her aşamasında işverenler ve çalışanlar için en güncel bilgiler doğrultusunda izin alma hizmetleri sunmaktadır.
Türkiye’ye ikamet amaçlı gelen yabancıların her türlü ikamet izinlerinin alınması, süresi bitmekte olan ikamet izinlerinin, yasal süresi içerisinde ikamet izinlerinin uzatılması, işlemlerini Ankara Merkez Ofisimizde yerine getirmekteyiz.
Ülkemiz şirketlerine sunulan yurtdışı teşviklerine ilişkin, yurtdışındaki pazar
araştırması, profesyonel yurtdışı danışmanlarımız vasıtasıyla yurtdışı pazar araştırması raporları’nın hazırlanmasını konusunda hizmet vermekteyiz.
Türkiye’de yabancı personel çalıştırmak isteyen şirketlerin, çalışma izinleri ve montaj vizelerine ait yasal süreçler ile ilgili risklerini minimize ederek, çalışma izni alınacak personellerin tüm işlemlerini bünyemizde bulunan, çalışma izni danışmanlarımız ,mali müşavirlerimiz ve hukuk müşavirlerimiz tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Çalıştığımız şirketlerin ve özel müşterilerimiz çözüm ortağı olmaktayız.

Hizmetlerimiz

Çalışma İzni Başvurusu

İkamet İzni Başvurusu

Montaj Vizesi Başvurusu

Türkiye'de Şirket Kurmak